آموزشگاه زبان ela

آزمون دولینگو

آزمون دولینگو (Duolingo) چیست؟

دولینگو (Duolingo English Test (DET آزمون سنجش سطح زبانی معتبر می‌باشد که در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا جایگزین مناسبی برای سایر آزمون‌های زبان انگلیسی مانند آیلتس و تافل می‌باشد.

شما می‌توانید تنها با پرداخت ۴۹ دلار در این آزمون ثبت نام کنید و به صورت آنلاین در هر زمانی و در هر مکانی در این آزمون شرکت نمایید. طول آزمون ۱ ساعت و نتیجه آن در کمتر از ۴۸ ساعت مشخص و به شما ایمیل خواهد شد. همچنین شما می‌توانید به طور رایگان درخواست ارسال نتیجه آزمون خود را برای هر دانشگاه و موسسه‌ای که می‌خواهید در پروفایل خود ثبت نمایید.لازم به ذکر است که ارسال نتایج سایر آزمون ها برای دانشگاه ها هزینه قابل توجه ای دارد. مدرک دولینگو (Duolingo) 2 سال اعتبار دارد و توسط ۱۴۸۶ دانشگاه و موسسه در سراسر جهان مورد قبول می‌باشد.

بهترین آموزگاه شهر تهران

برگزاری آزمون دولینگو در تهران

شما پس از ثبت نام در آزمون دولینگو (Duolingo) می‌توانید نرم افزار دولینگو (Duolingo) را نصب نمایید (۵ دقیقه). سپس شما مجاز به شرکت در آزمون شبیه ساز دولینگو (Duolingo) به طور نامحدود و رایگان می‌باشید (طول آزمون شبیه ساز ۱۵ دقیقه می‌باشد و بسیار ساده‌تر از آزمون اصلی است). در پایان آزمون شبیه ساز نمره شما به صورت بازه و نه به صورت دقیق اعلام می‌شود.

در طول آزمون موارد زیر منجر به ابطال آزمون دولینگو (Duolingo) خواهد گردید:

• استفاده از هدفون
• حرف زدن
• شنیده شدن صدا در محیط
• باز شدن در اتاق
• نور کم
• نگاه کردن به هرجا به جز صفحه نمایش
• باز کردن هر صفحه به جز برنامه دولینگو در کامپیوتر

در ضمن گوش‌های شما در طول آزمون می‌بایستی به طور واضح قابل رویت باشد و قرار دادن مو و یا روسری منجر به ابطال نتایج می‌گردد. همچنین، داشتن گذرنامه به عنوان تنها مدرک شناسایی معتبر از الزامات آزمون دولینگو (Duolingo) می‌باشد.

در صورتی که در طول آزمون مشکلات فنی از قبیل قطعی در اتصال اینترنت، برق و یا موارد مشابه اتفاق بیفتد، شما می‌توانید به طور رایگان در آزمون دولینگو (Duolingo) مجددا شرکت نمایید.

تقلب در هر آزمونی ممکن می‌باشد اما این آزمون از هوش مصنوعی بالایی برخوردار است که با توجه به محدودیت‌های امنیتی مذکور، در صورت مشکوک بودن نتایج و هرگونه تخلف آزمون شما را به ناظر امتحان ارجاع خواهد داد. سپس تمام آزمون بازبینی خواهد شد و در صورت تخطی نتایج باطل می‌گردند. بعلاوه، انجام تقلب در هر آزمونی به دور از اخلاق می‌باشد. شما می‌توانید ۲ بار در هر ماه در این آزمون شرکت نمایید.

بهترین آموزگاه زبان تهران

آکادمی زبان‌های خارجی ELA مفتخر است که با سابقه درخشان در سایر آزمون‌ها، به عنوان پیشرو، در برگزاری آزمون دولینگو در تهران نیز از ۰ تا ۱۰۰ را در کنار شما باشد تا بتوانید به نتایج مورد نظر خود دست یابید. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره آزمون دولینگو (Duolingo) با ما تماس بگیرید.

آموزشگاه زبان ELA اولین آموزشگاه برگزاری آزمون دولینگو در تهران است و شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشد