آزمون KET

آموزشگاه زبان ela

آزمون CAE چیست؟

مدرک آزمون CAE از جمله مدارک سطح بالای (C1=Advanced) دانشگاه کمبریج می‌باشد که نشان دهنده توانایی‌های عمیق و مهارت‌های بالای شما در به‌کارگیری زبان انگلیسی است.

این سطح از توانایی شما دقیقا همان چیزی است که همه دانشگاه‌ها و شرکت‌ها به دنبال آن هستند. بیش از ۸۰۰۰ موسسه، دانشگاه و شرکت این مدرک را به عنوان سطح بالایی از زبان می‌پذیرند.

فرمت آزمون به هر دو صورتی کاغذی و کامپیوتری موجود می‌باشد که در ایران فرمت کاغذی آن در حال حاضر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

زمان مورد نیاز برای کل آزمون در حدود ۲۴۰ دقیقه است و مدرک آن تا پایان عمر معتبر می‌باشد.

نتایج:

برای شفاف‌سازی بهتر از توانایی‌های شما، به هر چهار مهارت شما شامل گوش دادن (Listening)، خواندن (Reading)، به‌کارگیری زبان انگلیسی (Use of English)، نگارش (Writing) و صحبت کردن (Speaking) به طور جداگانه نمره داده می‌شود. نمره کلی شما نیز با مقیاس CEFR هم اعلام می‌شود که بیانگر توانایی کلی شما می‌باشد.

نمرات شما حداکثر تا ۶ هفته پس از آزمون اعلام خواهد شد و سریع‌ترین راه برای دسترسی به نمرات از طریق وب سایت رسمی دانشگاه کمبریج می‌باشد. لازم به ذکر است که در صورتی که شما در این آزمون نمره ۱۴۲ تا ۱۵۹ را کسب نمایید به شما مدرک CAE تعلق نخواهد گرفت.

آکادمی زبان ELA نماینده oxford، برگزارکننده دوره‌های آمادگی آزمون‌های کمبریج KET , PET , FCE , CPE , EPT  در تهران می‌باشد

ساختار آزمون CAE به شکل زیر می‌باشد:

قسمت آزمون محتوا
خواندن و به کار گیری زبان انگلیسی
Reading&Use of English-90minute
8بخش - 56 سوال
نگارش(Writing) - 90minute 2 بخش
گوش دادن(Listening) - 40minute 4 بخش - 30 سوال
صحبت کردن(Speaking)
15 دقیقه برای 2 داوطلب
4 بخش

نمره های دریافتی شما در آزمون CAE به شرح زیر خواهد بود:

نمره شما در آزمون درجه مقیاس CEFR
200-210 درجه A C1
193-199 درجه B C1
180-192 درجه C B1
160-179 سطح متوسط B2